Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ч.2 ст.10, ст.15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст.32 КЗпП України, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями), рішення сьомої сесії VIII скликання від 19.03.2021 року №180 «Про затвердження структури та штатного розпису Старосілецької сільської ради на 2021 рік у новій редакції», Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Старосілецької сільської ради, затверджених розпорядженням сільського голови від 23 листопада 2020 року №111, Старосілецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу фінансів Старосілецької сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта не нижче ступеня спеціаліста, магістра;

- громадянство України;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером.

Для участі в конкурсі подаються:

- заява на ім’я сільського голови;

- згода на обробку персональних даних

- фотокартка розміром 4х 6 см (2шт);

- особова картка (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;

- копії документів про освіту з додатком, документа, який посвідчує особу, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), трудової книжки;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (в електронному вигляді).

Документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з дня його оголошення. Дата проведення конкурсу 29 вересня 2021 року.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись у Старосілецькій сільській раді за адресою: с.Старосільці, вул.Шевченка, 20-А.