Розпорядження №28 від 11.03.2021р.

СТАРОСІЛЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОРОСТИШІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 11.03.2021 року                                                                                        №28

Про внесення змін до розпорядження

сільського голови від 12.02.2021 року №24/1

«Про оголошення конкурсів на

заміщення вакантних посад»

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Старосілецької сільської ради, затверджених розпорядженням сільського голови від 23 листопада 2020 року №111 та у зв’язку з обмеженим фінансуванням:

1. Внести зміни у розпорядження сільського голови від 12.02.2021 року №24/1 «Про оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад», виклавши пукт 1 у такій редакції:

«1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старосілецької сільської ради.»

2. Внести зміни у розпорядження сільського голови від 12.02.2021 року №24/1 «Про оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад», виклавши пукт 2 у такій редакції:

«2. Затвердити кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади:

Головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старосілецької сільської ради:

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- громадянство України;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах;

- державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року;

- вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером.»

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Старосілецької сільської ради Путято Є.В.

Сільський голова                   /ПІДПИС ІСНУЄ/                                     О.Г. Куцаківський