Результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок

засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок

с. Старосільці                                                                                          01.05.2023 р.

приміщення сільської ради                                                                     10.00

Присутні:

Голова комісії                                                     -    Путято Є.В.

Секретар комісії                                                 -    Бодя О.П.

Члени комісії:                                                     -    Ейсмонт В.С.

-   Фаренюк О.В.

-   Ляшенко О.М.

Засідання веде голова комісії Путято Є.В.

Порядок денний:

1. Про визнання переможця у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: с. Старосільці, вул.. Житомирська, 14/11-Г.

З питання порядку денного слухали інформацію Путято Є.В., який повідомив, що на конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: с. Старосільці, вул.. Житомирська, 14/11-Г площею 0,2242 га. претенденти відсутні. Тобто жодним із суб’єктів оціночної діяльності пакет документів подано не було.

Умови конкурсу:

Земельна ділянка площею 0,2242 га. за цільовим призначенням - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, кадастровий номер 1822586700:02:000:0425.

Інформація щодо переліку документів, які подаються на розгляд комісії: заява на участь у конкурсі, згода на обробку персональних даних, копії установчих документів, кваліфікаційних документів оцінювачів, копії сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, а також інформацію про кількість складених учасником звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок за попередні 24 місяці.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт.

Інформація щодо проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: с. Старосільці, вул.. Житомирська, 14/11-Г була опублікована на офіційному сайті Старосілецької сільської ради.

2. Комісія вирішила:

2.1. визнати конкурс таким, що не відбувся.

2.2. згідно пункту 3.7 Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель у випадках, коли на участь у конкурсі не надійшло жодної заяви або за рішенням Комісії переможця конкурсу не визначено, приймається рішення щодо проведення повторного конкурсу та призначається дата його проведення.

2.3. провести повторний конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: с. Старосільці, вул.. Житомирська, 14/11-Г площею 0,2242 га. в приміщенні Старосілецької сільської ради за адресою с. Старосільці вул. Шевченка, 20-А. Дата проведення конкурсу буде зазначена в повторному оголошенні.

2.4. розмістити на офіційному сайті Старосілецької сільської ради повторне оголошення з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: с. Старосільці, вул.. Житомирська, 14/11-Г.

Голова комісії                                                                      Є.В. Путято

Секретар комісії                                                                  О.П. Бодя

Члени комісії:                                                                      В.С. Ейсмонт

О.В. Фаренюк