Рішення виконавчого комітету Старосілецької сільської ради від 21.08.2025 року №105
УКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОСІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
від 21.08.2025 № 105
Про схвалення прогнозу
бюджету Старосілецької сільської
територіальної громади на 2026-2028 роки
Відповідно до статті 751 Бюджетного кодексу України, враховуючи наказ Міністерства фінансів України від 02.06.2021 № 314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевих бюджетів та Інструкції щодо його складання (зі змінами), керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 28, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Старосілецької сільської ради
ВИРІШИВ:
- Схвалити прогноз бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки (додається).
2. Винести на розгляд сесії Старосілецької сільської ради прогноз бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки.
3. Оприлюднити прийняте рішення та прогноз бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки шляхом розміщення на офіційному сайті Старосілецької сільської ради в 5-ти денний термін з дня його прийняття.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Куцаківського О. Г.
Сільський голова /підпис існує/ Олег КУЦАКІВСЬКИЙ
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Старосілецької сільської ради
Житомирського району
Житомирської області
від 21.08.2025 № 105
ПРОГНОЗ
бюджету Cтаросілецької сільської територіальної громади
на 2026 – 2028 роки
(06556000000)
(код бюжету)
І. Загальна частина
Прогноз бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки (далі – Прогноз) розроблено на основі положень Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2025 № 774 «Про схвалення Бюджетної декларації на 2026-2028 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2025 року №946 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2026-2028 роки», наказу Міністерства фінансів України від 02.06.2021 року №314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевого бюджету та Інструкції щодо його складання» (зі змінами), листа Міністерства фінансів України від 06.08.2025 року №05120-08-6/1935 «Щодо особливостей середньострокового бюджетного планування та складання розраунків до прогнозів місцевих бюджетів», основних показників економічного і соціального розвитку Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки, регіональних та місцевих цільових програм.
Метою прогнозу бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки є визначення фінансового ресурсу бюджету сільської територіальної громади на середньострокову перспективу, створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку громади та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в умовах воєнного стану.
Основними завданнями є:
планування реальних надходжень бюджету на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку громади з урахуванням зміни бази оподаткування і фактичного рівня відповідних надходжень за минулі періоди;
забезпечення виконання дохідної частини бюджету сільської територіальної громади відповідно до показників, затверджених сільською радою;
вжиття заходів щодо залучення додаткових надходжень до бюджету сільської територіальної громади, зокрема шляхом забезпечення ефективного управління об’єктами комунальної власності та земельними ресурсами;
забезпечення самостійності бюджету, зміцнення фінансової спроможності громади, підвищення прозорості та ефективності управління бюджетними коштами;
використання фінансових ресурсів таким чином, щоб отримати максимальний економічний ефект і вирішити найбільш нагальні та важливі завдання;
послідовна та передбачувана бюджетна політика, яка дозволить забезпечити фінансову стабільність територіальної громади;
прогнозованість та ефективність бюджетних видатків, спрямованих на підвищення якості місцевих послуг;
удосконалення системи результативних показників з метою підвищення якості надання послуг у відповідних сферах;
посилення бюджетної дисципліни для всіх учасників бюджетного процесу;
активізація підприємницького потенціалу, зниження частки тіньової економіки для підвищення податкоспроможності суб’єктів господарювання;
забезпечення фінансування проєктів (програм), що мають термін реалізації більше одного року;
запровадження дієвих заходів з енергозбереження;
покращення добробуту та якості життя населення шляхом виконання державних соціальних стандартів та гарантій.
Очікувані результати:
Досягнення максимальної ефективності використання бюджетних коштів
у процесі виконання бюджетних програм.
Прогноз спрямований на реалізацію цілей державної політики у всіх сферах, забезпечення пріоритетних напрямків розвитку територіальної громади та виконання завдань місцевих цільових програм, що забезпечують нагальних проблем жителів громади.
Прогноз включає основні показники економічного і соціального розвитку Старосілецької сільської територіальної громади, індикативні прогнозні показники бюджету за основними видами доходів, фінансування та видатків, взаємовідносини бюджету сільської територіальної громади з державним бюджетом та іншими місцевими бюджетами.
Прогноз ґрунтується на принципах збалансованості, обґрунтованості, ефективності та результативності бюджетної системи.
Прогнозні показники бюджету сільської територіальної громади на 2026-2028 роки є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проєкту бюджету сільської територіальної громади на 2026 рік.
Можливими ризиками, вплив воєнних дій в країні, невиконання прогнозних показників при несприятливих зовнішніх факторах впливу на економіку країни і як, наслідок, на фінансово-економічну ситуацію регіону та територіальної громади, є недосягнення запланованих темпів зростання фонду оплати праці, що призведе до невиконання прогнозних показників з податку на доходи фізичних осіб, що є одним з основниих бюджетоутворюючим джерелом наповнення бюджету.
ІІ. Основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку Старосілецької сільської територіальної громади
Для здійснення аналізу розвитку громади використано показники розвитку Старосілецької сільської територіальної громади у 2025 році.
|
Назва показника |
2025 рік (фактично) |
|
Чисельність населення, жителів, станом на 01.05.2025 всього, в т.ч. |
4645 чол. |
|
Населення працездатного віку від 18-59 років |
2595 чол. |
|
Дітей дошкільного віку 0-6 років |
257 чол. з них: 141 хлопчики та116 дівчатка |
|
Дітей шкільного віку 7-17 років |
623 чол. |
|
Середньомісячна заробітна плата найманих працівників |
12685,00 грн. |
Найбільшу питому вагу в структурі промисловості займає добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Найбільші платники: ТОВ “Новогородецький кар’єр”, ТОВ “Лабрадорит”, СП “Іскор”, ТОВ “Моноліт, МПП “Комета”, ТО.
Основну частину земель сільськогосподарського призначення обробляють сільськогосподарські підприємства:
ТОВ «Коростишівземінвест», СТОВ «Вікторія Полісся», ТОВ «Хлібороб», ТОВ «Торчинське».
Структура ринку праці громади по галузях у першому півріччі 2025 року характерна тим, що значна частка працюючих зайнята в бюджетній сфері (галузь освіти), і вагома частина надходить з коштів на виплату заробітної плати з місцевого бюджету.
З метою стабільного наповнення бюджету сільської територіальної громади розроблено та затверджено рішення сільської ради про встановлення місцевих податків та зборів на території Старосілецької сільської територіальної громади.
В громаді постійно проводиться робота з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, яку застосовують для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
На благоустрій населених пунктів Старосілецької сільської територіальної громади за І півріччя 2025 року використано 889,2 тис. грн.
За шість місяців 2025 року проведено поточного ремонту дорожнього покриття вулиць громади на суму 99,9 тис. грн.
Основними бюджетоутворюючими підприємствами у середньостроковій перспективі по сплаті податку на доходи фізичних осіб є Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старосілецької сільської ради, ТОВ «Коростишівземінвнст», Старосілецька сільська рада; по сплаті плати за землю - ТОВ «Коростишівземінвест», ТОВ “Адажіо”, ТОВ “Комета”, ТОВ «Новогородецький кар’єр», ТОВ «Лабрадорит» ; по сплаті рентної плати за спеціальне використування лісових ресурсів місцевого значення: Філія “Столичний лісовий офіс” ДСГП “Ліси України” та ДП «Коростишівський лісгосп АПК».
При складанні прогнозних показників бюджету застосовано макропоказники економічного та соціального розвитку, а саме:
Прогнозний прожитковий мінімум на 2023-2028 роки
|
Найменування показника, одиниця виміру |
2026 рік |
2027 рік |
2028 рік |
|
Прожитковий мінімум, грн..: на одну особу |
3171 |
3358 |
3536 |
|
для дітей віком до 6 років |
2783 |
2947 |
3103 |
|
для дітей віком від 6 до 18 років |
3471 |
3676 |
3871 |
|
для працездатних осіб |
3288 |
3482 |
3667 |
|
для осіб, які втратили працездатність |
2564 |
2715 |
2859 |
|
|
Мінімальна заробітна плата |
Посадовий оклад праівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки |
|
|
грн. |
грн. |
|
3 01 січня 2026 року |
8688 |
3470 |
|
З 01 січня 2027 року |
9374 |
3744 |
|
З 01 січня 2028 року |
10059 |
4018 |
ІІІ. Загальні показники бюджету Старосілецької сільської територіальної громади
на 2026- 2028 роки
Загальні показники Прогнозу на середньостроковий період сформовано на основі стратегічних програмних документів країни та місцевих програм територіальної громади з урахуванням:
- податкового потенціалу громади;
- оцінки результативності та ефективності використання бюджетних коштів;
- обґрунтованості розподілу фінансового ресурсу за напрямками використання;
- збалансованості показників бюджету.
Загальні показники бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026 – 2028 роки наведено у додатку 1 до Прогнозу.
ІV. Показники доходів бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки
Прогнозні показники дохідної частини бюджету сільської територіальної громади на 2026 -2028 роки розраховано з урахуванням чинних норм податкового та бюджетного законодавства, макроекономічних показників економічного та соціального розвитку країни та територіальної громади, норм законодавства щодо порядку складання прогнозу бюджету на середньострокову перспективу та інших законодавчих актів, які регламентують справляння відповідних платежів до бюджету.
Прогноз доходів загального фонду бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) на 2026 рік становитиме 40 573,0 тис. грн., що більше на 2 027,2 тис. грн. аналогічного затвердженого показника 2025 року і становить 105,3%, прогноз на 2027 рік – 42 601,7 тис. грн., прогноз на 2028 рік – 45 021,5 тис. грн.
Найбільшу питому вагу (33,4%) у складі доходів загального фонду займає податок на доходи фізичних осіб, який є одним з основних надходжень бюджету сільської територіальної громади.
Прогноз надходжень податку на доходи фізичних осіб розраховано до єдиної ставки (18%) оподаткування доходів фізичних осіб, підвищення мінімальної заробітної плати (в середньому протягом 2026-2028 рр. від 6 до 10 відсотків по відношенню до показників попередніх років) та прожиткового мінімуму, подальшого зростання середньомісячної заробітної плати найманих працівників бюджетної сфери та приватного сектору шляхами збільшення продуктивності праці й за рахунок легалізації виплати заробітної плати та скорочення безробіття.
У 2026 році податок на доходи фізичних осіб заплановано в сумі 13 541,0 тис.грн., що менше від показника 2025 року станом на 01.07.2025 на 1 118,0 тис. грн. Зменшення показника пов’язано з тим, що до держаного бюджету з 2026 року відрахування ПДФО здійснюватиметься на 4% більше, ніж у 2025 році, на 2027 рік ПДФО становить 14 218,1 тис. грн., на 2028 рік – 15 028,6 тис. грн.
Розрахунок прогнозної суми земельного податку та орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на 2026-2028 роки проведено за підсумками фактичних надходжень протягом 2025 року, зміни обсягів укладених договорів оренди, розміру ставок орендної плати та проведеної нормативно-грошової оцінки землі.
У 2026 році плата за землю планується в сумі 9 400,0 тис. грн., що більше планових показників 2025 року на 544,0 тис. грн. і складає 106,1%, у 2027 році – 9 870,0 тис. грн., у 2028 році – 10 423,9 тис. грн.
Прогнозний обсяг єдиного податку на 2026-2028 роки розраховано з урахуванням положень Податкового кодексу України, фактичних надходжень, з урахуванням ставок податку у відповідності до рішення Старосілецької сільської ради № 1437 від 20.06.2025 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Старосілецької сільської територіальної громади». У 2026 році обсяг надходжень єдиного податку прогнозується в сумі 10 900,0 тис. грн., що більше на 2 365,7 тис. грн. планових показників 2025 року та становить 127,7%, у 2027 році – 11 445,0 тис. грн., у 2028 році – 12 097,3 тис. грн.
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки обраховано враховуючи надходження 2025 року з врахуванням ставок податку. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2026 році прогнозується в сумі 2 460,0 тис.грн., що більше на 410,0 тис. грн. та становить 120,0%, у 2027 році – 2583,0 тис. грн., у 2028 році – 2 730,3 тис. грн.
Ставка податку на житлову нерухомість у 2026 році за 2025 рік (8000 грн.) сплачуватиметься на рівні 0,5% від мінімальної заробітної плати, або 40 грн. за один метр квадратний.
Ставка податку на нежитлову нерухомість в 2022 році сплачуватиметься на рівні 0,25-0,75 % мінімальної заробітної плати, або 16,25-48,75 грн. за один метр квадратний.
Розрахунок прогнозного показника рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 2026-2028 роки до бюджету сільської територіальної громади здійснено з урахуванням надходжень поточного року, а також з урахуванням економічної ситуації на сьогоднішній день.
На території Старосілецької сільської ради є 2 платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, а саме: Філія “Столичний лісовий офіс” ДСГП “Ліси України” та ДП «Коростишівський лісгосп АПК».
Прогнозні показники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 2026 рік до бюджету сільської територіальної громади плануються в сумі 320,0 тис. грн., що становить 101,5% планового показника 2025 року, на 2027 рік – 336,0 тис. грн., на 2028 рік – 355,2 тис. грн.
Розрахунок рентної плати за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення на 2026-2028 роки здійснено з урахуванням очікуваних надходжень 2025 року та тенденцій видобутку корисних копалин і становить у 2026 році – 200,0 тис. грн., у 2027 році – 210,0 тис. грн., у 2028 – 222,0 тис. грн.
Розрахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2026-2028 роки проведено з врахуванням фактичного надходження податку у 2025 році, з врахуванням прогнозованого росту і складає відповідно 390,0 тис. грн., 409,5 тис. грн., 432,9 тис. грн.
Розрахунок прогнозної плати за надання адміністративних послуг на 2026 рік проведено із врахуванням динаміки кількості наданих послуг та становить у 2026 році – 660,0 тис. грн., у 2027 році – 682,5 тис. грн., у 2028 році – 721,4 тис. грн.
Розрахунок надходжень від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності проведено з урахуванням кількості заключних договорів з орендарями станом на 01.07.2025 року. У 2026 році вона становитиме 200,0 тис. грн., у 2027 році – 210,0 тис. грн., у 2028 – 221,9 тис. грн.
Доходи спеціального фонду прогнозуються на 2026 рік у сумі 350,0 тис. грн., у 2027 році – 367,5 тис. грн., у 2028 році – 388,4 тис. грн.
Основними платежами спеціального фонду є плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю.
З метою розширення бази оподаткування та залучення додаткових коштів до бюджету передбачається проведення заходів щодо легалізації заробітної плати та проведення розрахунків з бюджетом по податку на доходи фізичних осіб.
Показники доходів бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026 – 2028 роки наведено у додатку 2 до Прогнозу.
V. Показники фінансування бюджету, показники місцевого боргу, гарантованого Старосілецькою сільською територіальною громадою боргу та надання місцевих гарантій
Показники фінансування відображаються в додатоку 3 до цього Прогнозу. Показники місцевого боргу та показники боргу та надання місцевих гарантій (додатки 4 та 5 відповідно до цього Прогнозу) в бюджеті Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки відсутні. Обсяг публічних інвестицій на підготовку та реалізацію публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади, на реалізацію яких залучаються кредити (позики), викладено згідно з додатком 9 до цього прогнозу.
VI. Показники видатків та надання кредитів з бюджету Старосілецької сільської територіальної громади.
Прогнозні показники видатків та кредитування бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026 – 2028 роки розроблено відповідно до положень бюджетно-галузевого законодавства, основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку країни та громади, пріоритетів бюджетної політики, передбачених Бюджетною декларацією, розрахованих прогнозних показників дохідної частини бюджету.
Ключовим завданням бюджетної політики в сільській раді є забезпечення макроекономічної стабільності, стійкості та збалансованості бюджетної системи, підвищення якості надання суспільних послуг в умовах воєнного стану.
На прогнозні показники видатків мали вплив зростання розмірів соціальних гарантій (мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму тощо), а також надання соціальних гарантій ветеранам війни, військовим та учасникам бойових дій.
В прогнозних показниках видаткової частини бюджету сільської територіальної громади на 2026-2028 роки враховано насамперед вимоги статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну енергію та інших енергоносіїв, послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
Враховані обсяги видатків, необхідні для забезпечення стабільної роботи установ та закладів соціально-культурної сфери, надання встановлених власних соціальних гарантій для мало захищених категорій громадян, об’єктів інфраструктури громади, а також виконання в межах фінансових можливостей місцевих цільових програм.
Фінансування видатків з бюджету сільської територіальної громади здійснюватиметься в рамках економії бюджетних коштів. В цих умовах визначальним стане підвищення ефективності та результативності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритетності та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
Основною метою розподілу коштів бюджету є забезпечення надання якісних публічних послуг та підвищення життєвого рівня населення громади. Для її досягнення передбачено виконання завдань у кожній сфері. Головними завданнями бюджетної політики за видами діяльності передбачається:
У галузі державне управління:
Пріоритетним завданням органів місцевого самоврядування є забезпечення виконання наданих законодавством повноважень у відповідній сфері державної політики, організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності сільської ради та її виконавчих органів.
Для здійснення фінансування відповідної галузі в бюджеті сільської територіальної громади прогнозується обсяг видатків:
На 2026 рік – 17 409,8 тис. грн. (по загальному фонду – 17 409,8 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2027 рік – 18 280,3 тис. грн. (по загальному фонду – 18 280,3 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2028 рік – 19 321,8 тис. грн. (по загальному фонду – 19 321,8 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
У галузі освіти:
Пріоритетом розвитку громади в галузі освіти є реалізація права кожного громадянина на освіту, забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти. В умовах розроблення на державному рівні подальших кроків реформування галузі «Освіта» та запровадження на місцевому рівні системи її модернізації. Пріоритетними завданнями розвитку галузі на 2026 – 2028 роки є посилення відповідальності навчальних закладів за якість та безпеку надання освітніх послуг, запровадження ефективної системи інклюзивної освіти в навчальних закладах громади, удосконалення методичного та кадрового забезпечення інклюзивної освіти, розбудова Нової української школи, командний підхід у вихованні на навчанні дітей, який передбачає залучення педагогів, батьків, спеціалістів, розвиток і підтримка системи роботи з обдарованою і талановитою молоддю, різнобічний розвиток індивідуальності дитини, її задатків і здібностей, створення належних умов для здобуття високоякісної освіти дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, соціальної адаптації, надання навчальним закладам більшої економічної самостійності.
Граничні показники видатків по галузі освіта бюджету Старосілецької сільської територіальної громади є:
На 2026 рік – 45 776,8 тис. грн. (по загальному фонду – 45 416,8 тис. грн.., по спеціальному фонду – 350,0 тис. грн.)
На 2027 рік – 48 810,9 тис. грн. (по загальному фонду – 48 443,5 тис. грн.., по спеціальному фонду – 367,5 тис. грн.)
На 2028 рік –52 092,6 тис. грн. (по загальному фонду – 51 704,2 тис. грн.., по спеціальному фонду – 388,4 тис. грн.)
У галузі соціального захисту та соціального забезпечення:
Основними завданнями та заходами у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є створення умов для надання всебічної соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення, ветеранам війни, військовим, учасникам бойових дій, захисникам та захисницям суверенітету України, сім’ям загиблих захисників та захисниць України, забезпечення своєчасності отримання громадянами державних соціальних гарантій, забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю, надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.
Основні результати, яких планується досягти є створення доступного середовища, що сприятиме зростанню рівня та якості життя цих верств населення, поліпшення стану соціальної захищеності населення.
Граничні показники видатків по галузі соціальний захист та соціальне забезпечення бюджету Старосілецької сільської територіальної громади є:
На 2026 рік – 2 717,0 тис. грн. (по загальному фонду – 2 717,0 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2027 рік – 2 852,9 тис. грн. (по загальному фонду – 2 852,9 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2028 рік – 3 114,8 тис. грн. (по загальному фонду – 3 114,8 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
У галузі культури та мистецтва:
Головними пріоритетами в галузі культури та мистецтва є забезпечення на території громади реалізації державної політики у сфері культури і мистецтва, бібліотечної політики, реалізація прав громадян на свободу літературної та художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх видів культурних послуг для кожного.
Очікувані результати, які планується досягти є створення умов для задоволення культурних потреб населення громади, творчого розвитку, естетичного виховання громадян, формуванню гармонійного культурного середовища, збільшення чисельності населення, охопленого культурно-дозвіллєвою діяльністю, бібліотечним обслуговуванням, збереження, розвиток та вивчення національної культурної спадщини, поповнення та оновлення бібліотечних фондів, надання якісних культурно-мистецьких послуг.
Граничні показники видатків по галузі культура та мистецтво бюджету Старосілецької сільської територіальної громади є:
На 2026 рік – 2 069,7 тис. грн. (по загальному фонду – 2 069,7 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2027 рік – 2 173,5 тис. грн. (по загальному фонду – 2173,5 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2028 рік – 2 296,0 тис. грн. (по загальному фонду – 2 296,0 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
У галузі житлово-комунального господарства:
Пріоритетом розвитку житлово-комунального господарства громади є покращення стану благоустрою, підвищення рівня благоустрою населених пунктів громади. Основні цілі державної політики та місцевого розвитку у цій сфері є організація благоустрою населених пунктів, створення місць відпочинку, утримання в належному стані кладовищ. Для досягнення визначених цілей передбачається виконання таких завдань, як сприяння розвитку благоустрою громади: освітлення доріг, скверів, та інших місць з використанням енергозберігаючих світильників; збереження зелених насаджень, їх утримання в задовільному та упорядкованому стані.
Показниками досягнення цілей є охоплення прибирання всієї площі території громади, збільшення питомої ваги площі оновлених газонів, видалення сухостійних дерев, обслуговування мереж вуличного освітлення.
Граничні показники видатків по галузі житлово-комунального господарства бюджету Старосілецької сільської територіальної громади є:
На 2026 рік – 2 141,0 тис. грн. (по загальному фонду – 2 141,0 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2027 рік – 2 248,5 тис. грн. (по загальному фонду – 2 248,5 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2028 рік – 2 377,5 тис. грн. (по загальному фонду – 2 377,5 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
У галузі економічна діяльність (транспортна інфраструктура, дорожнє господарство, будівництво та регіональний розвиток):
Пріоритетами у галузі економічної діяльності у прогнозному періоді – поліпшення наявних об’єктів для потреб економічного розвитку і підвищення якості життя громадян.
Прогнозується здійснення у 2026-2028 роках таких заходів як проведення поточних ремонтів та утримання мережі автомобільних доріг місцевого значення, що знаходяться в комунальній власності громади.
Граничні показники видатків по галузі економічна діяльність бюджету Старосілецької сільської територіальної громади є:
На 2026 рік – 1200,0 тис. грн. (по загальному фонду – 1 200,0грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2027 рік – 1 260,0 тис. грн. (по загальному фонду – 1 260,0 тис. грн.., по спеціальному фонду – 0 грн.)
На 2028 рік - 1 331,8 тис. грн. (по загальному фонду – 1 331,8 тис. грн.., по спеціальному фонду - 0 грн.)
Інформація щодо показників видаткової частини бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на середньостроковий період в розрізі головних розпорядників коштів наведена у додатку 6 до Прогнозу бюджету на 2026-2028 роки.
Інформація щодо показників видаткової частини бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на середньостроковий період за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету наведена у додатку 7 до Прогнозу бюджету на 2026-2028 роки.
Граничні показники кредитування бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету на 2026-2028 роки відсутні (додаток 8 до Прогнозу).
VII. Взаємовідносини бюджету з іншими бюджетами.
Пріоритетом державної бюджетної політики на середньострокову перспективу в частині регулювання міжбюджетних відносин є забезпечення самостійності місцевих бюджетів, зміцнення їх фінансової спроможності, підвищення прозорості та ефективності управління бюджетними коштами на місцевому рівні.
Обсяги міжбюджетних трансфертів передбачаються в прогнозі бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2025 № 774 «Про схвалення Бюджетної декларації на 2026-2028 роки». Міжбюджетні трансферти мають цільове спрямування і використовуються відповідно до порядків їх використання.
Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів становлять у 2026 році – 25 476,3 тис. грн., у 2027 році – 27 488,0 тис. грн., у 2028 році – 29 499,7 тис. грн. (додаток 10 до Прогнозу).
Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам у 2026 році – 498,8 тис. грн., у 2027 році – 522,8 тис. грн., у 2028 році – 551,6 тис. грн.(додаток 11 до Прогнозу).
У галузі охорони здоров’я:
Пріоритетами розвитку в галузі охорони здоров’я є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами та створення сприятливих умов життєдіяльності людини, розвиток системи громадського здоров’я. Планується здійснення заходів, спрямованих на поліпшення показників здоров’я населення, відшкодування лікарських засобів по пільговим рецептам для громадян з хронічними захворюваннями та ін. Планується спрямування іншої субвенції до бюджету Коростишівської міської територіальної громади для надання послуг з медичного обслуговування населення у 2026 році на суму 480,0 тис. грн., у 2027 році – 504,0 тис. грн., у 2028 році – 532,8 тис. грн.
IX. Інші положення та показники прогнозу бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026 -2028 роки
Конкретні показники обсягу доходів та видатків, фінансування на 2026-2028 роки, визначених цим рішенням, можуть уточнюватись залежно від зміни реальних можливостей бюджету на відповідні роки.
Додатки до прогнозу додаються:
Додаток 1 «Загальні показники бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 2 «Показники доходів бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 3 «Показники фінансування бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 4 «Показники місцевого боргу бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 5 «Показники надання місцевих гарантій, обсягу гарантійних зобов’язань та гарантованого Старосілецькою сільською територіальною громадою боргу на 2026-2028 роки»,
Додаток 6 «Граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 7 «Граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 8 «Граничні показники кредитування за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 9 «Обсяг публічних інвестицій на підготовку та реалізацію публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Старосілецької сільської територіальної громади» на 2026-2028 роки»,
|
|
|
|
|
|
Додаток 10 «Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів до бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки»,
Додаток 11 «Показники міжбюджетних трансфертів з бюджету Старосілецької сільської територіальної громади іншим бюджетам на 2026-2028 роки».
|
|
|
|
|
|
Додаток 1 |
|
||
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
ЗАГАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ |
|
||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
|
№ з/п |
Найменування показника |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Загальні показники надходжень |
|
||||||
|
|
1. |
Доходи (з міжбюджетними трансфертами), у тому числі: |
72 280 624 |
64 358 180 |
74 783 800 |
79 843 450 |
90 845 288 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
67 638 734 |
64 208 180 |
74 433 800 |
79 475 950 |
90 456 840 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
4 641 890 |
150 000 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
2. |
Фінансування, у тому числі: |
-4 363 417 |
14 593 666 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
-6 457 560 |
2 176 370 |
-2 600 000 |
-3 300 000 |
-9 347 300 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 094 143 |
12 417 296 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
3. |
Надання кредитів, у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
загальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
УСЬОГО за розділом І, у тому числі: |
67 917 207 |
78 951 846 |
74 783 800 |
79 843 450 |
90 845 288 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
61 181 174 |
66 384 550 |
71 833 800 |
76 175 950 |
81 109 540 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
6 736 033 |
12 567 296 |
2 950 000 |
3 667 500 |
9 735 748 |
|
|
|
ІІ. Загальні граничні показники видатків та надання кредитів |
|
||||||
|
|
1. |
Видатки ( з міжбюджетними трансфертами), у тому числі: |
67 917 207 |
78 951 846 |
74 783 800 |
79 843 450 |
90 845 288 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
61 181 174 |
66 384 550 |
71 833 800 |
76 175 950 |
81 109 540 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд, у тому числі: |
6 736 033 |
12 567 296 |
2 950 000 |
3 667 500 |
9 735 748 |
|
|
|
X |
публічні інвестиції |
0 |
0 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
2. |
Надання кредитів, у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
загальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
спеціальний фонд, у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
публічні інвестиції |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
УСЬОГО за розділом ІІ, у тому числі: |
67 917 207 |
78 951 846 |
74 783 800 |
79 843 450 |
90 845 288 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
61 181 174 |
66 384 550 |
71 833 800 |
76 175 950 |
81 109 540 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд, у тому числі: |
6 736 033 |
12 567 296 |
2 950 000 |
3 667 500 |
9 735 748 |
|
|
|
X |
публічні інвестиції |
0 |
0 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 2 |
|
||
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
ПОКАЗНИКИ |
|
||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
|
Код |
Найменування показника |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Доходи (без урахування міжбюджетних трансфертів) |
|
||||||
|
|
X |
Загальний фонд, у тому числі: |
38 809 723 |
38 545 780 |
40 573 000 |
42 601 650 |
45 021 540 |
|
|
|
10000000 |
Податкові надходження, у тому числі |
35 454 553 |
34 926 500 |
37 212 500 |
39 073 125 |
41 291 915 |
|
|
|
11000000 |
Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості |
15 503 863 |
14 659 000 |
13 541 000 |
14 218 050 |
15 028 600 |
|
|
|
11010000 |
Податок та збір на доходи фізичних осіб |
15 503 863 |
14 659 000 |
13 541 000 |
14 218 050 |
15 028 600 |
|
|
|
13000000 |
Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів |
771 048 |
510 000 |
520 000 |
546 000 |
577 200 |
|
|
|
13010000 |
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів |
511 035 |
315 000 |
320 000 |
336 000 |
355 200 |
|
|
|
13030000 |
Рентна плата за користування надрами загальнодержавного значення |
260 013 |
195 000 |
200 000 |
210 000 |
222 000 |
|
|
|
14000000 |
Внутрішні податки на товари та послуги |
314 830 |
316 000 |
390 000 |
409 500 |
432 900 |
|
|
|
14040000 |
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів |
314 830 |
316 000 |
390 000 |
409 500 |
432 900 |
|
|
|
18000000 |
Місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України |
18 864 812 |
19 441 500 |
22 761 500 |
23 899 575 |
25 253 215 |
|
|
|
18010000 |
Податок на майно |
11 786 616 |
10 906 000 |
11 860 000 |
12 453 000 |
13 154 250 |
|
|
|
18030000 |
Туристичний збір |
1 838 |
1 200 |
1 500 |
1 575 |
1 665 |
|
|
|
18050000 |
Єдиний податок |
7 076 358 |
8 534 300 |
10 900 000 |
11 445 000 |
12 097 300 |
|
|
|
20000000 |
Неподаткові надходження, у тому числі |
3 355 170 |
3 619 280 |
3 360 500 |
3 528 525 |
3 729 625 |
|
|
|
21000000 |
Доходи від власності та підприємницької діяльності |
2 485 097 |
2 868 300 |
2 500 000 |
2 625 000 |
2 774 600 |
|
|
|
21080000 |
Інші надходження |
2 485 097 |
2 868 300 |
2 500 000 |
2 625 000 |
2 774 600 |
|
|
|
22000000 |
Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності |
831 007 |
750 980 |
860 500 |
903 525 |
955 025 |
|
|
|
22010000 |
Плата за надання адміністративних послуг |
658 030 |
582 000 |
660 000 |
693 000 |
732 500 |
|
|
|
22080000 |
Надходження від орендної плати за користування єдиним майновим комплексом та іншим державним майном |
172 481 |
168 480 |
200 000 |
210 000 |
221 970 |
|
|
|
22090000 |
Державне мито |
496 |
500 |
500 |
525 |
555 |
|
|
|
24000000 |
Інші неподаткові надходження |
39 066 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
24060000 |
Інші надходження |
39 066 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
Спеціальний фонд, у тому числі: |
2 353 425 |
150 000 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
10000000 |
Податкові надходження, у тому числі |
110 113 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
19000000 |
Інші податки та збори |
110 113 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
19010000 |
Екологічний податок |
110 113 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
20000000 |
Неподаткові надходження, у тому числі |
1 953 743 |
100 000 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
25000000 |
Власні надходження бюджетних установ |
1 953 743 |
100 000 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
25010000 |
Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством |
365 775 |
100 000 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
25020000 |
Інші джерела власних надходжень бюджетних установ |
1 587 968 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
30000000 |
Доходи від операцій з капіталом, у тому числі |
289 569 |
50 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
33000000 |
Кошти від продажу землі і нематеріальних активів |
289 569 |
50 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
33010000 |
Кошти від продажу землі |
289 569 |
50 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом I, у тому числі: |
41 163 148 |
38 695 780 |
40 923 000 |
42 969 150 |
45 409 988 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
38 809 723 |
38 545 780 |
40 573 000 |
42 601 650 |
45 021 540 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 353 425 |
150 000 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
ІI. Трансферти з державного бюджету |
|
||||||
|
|
X |
Загальний фонд, у тому числі: |
28 415 719 |
25 464 000 |
33 860 800 |
36 874 300 |
45 435 300 |
|
|
|
41020000 |
Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам |
5 626 800 |
8 186 800 |
8 384 500 |
9 386 300 |
15 935 600 |
|
|
|
41030000 |
Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам |
22 788 919 |
17 277 200 |
25 476 300 |
27 488 000 |
29 499 700 |
|
|
|
X |
Спеціальний фонд, у тому числі: |
576 800 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41030000 |
Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам |
576 800 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом II, у тому числі: |
28 992 519 |
25 464 000 |
33 860 800 |
36 874 300 |
45 435 300 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
28 415 719 |
25 464 000 |
33 860 800 |
36 874 300 |
45 435 300 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
576 800 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
ІII. Трансферти з інших місцевих бюджетів |
|
||||||
|
|
X |
Загальний фонд, у тому числі: |
413 292 |
198 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41050000 |
Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам |
413 292 |
198 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
Спеціальний фонд, у тому числі: |
1 711 665 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41050000 |
Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам |
1 711 665 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом III, у тому числі: |
2 124 957 |
198 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
413 292 |
198 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
1 711 665 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
РАЗОМ за розділами I,II,III, у тому числі: |
72 280 624 |
64 358 180 |
74 783 800 |
79 843 450 |
90 845 288 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
67 638 734 |
64 208 180 |
74 433 800 |
79 475 950 |
90 456 840 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
4 641 890 |
150 000 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 3 |
|
||
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
ПОКАЗНИКИ |
|
||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код |
Найменування показника |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Фінансування за типом кредитора |
|
||||||
|
|
200000 |
Внутрішнє фінансування, у тому числі: |
-4 363 417 |
14 593 666 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
-6 457 560 |
2 176 370 |
-2 600 000 |
-3 300 000 |
-9 347 300 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 094 143 |
12 417 296 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом I, у тому числі: |
-4 363 417 |
14 593 666 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
-6 457 560 |
2 176 370 |
-2 600 000 |
-3 300 000 |
-9 347 300 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 094 143 |
12 417 296 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
ІI. Фінансування за типом боргового зобов'язання |
|
||||||
|
|
600000 |
Фінансування за активними операціями, у тому |
4 363 417 |
14 593 666 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
6 457 560 |
2 176 370 |
-2 600 000 |
-3 300 000 |
-9 347 300 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
-2 094 143 |
12 417 296 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
X |
УСЬОГО за розділом II, у тому числі: |
4 363 417 |
14 593 666 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
X |
загальий фонд |
6 457 560 |
2 176 370 |
-2 600 000 |
-3 300 000 |
-9 347 300 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
-2 094 143 |
12 417 296 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 4 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
Показники місцевого боргу бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
||
|
|
Код |
Найменування показника |
Код валюти |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
|
|
|
Місцевий борг (на кінець періоду) |
|
||||||||
|
|
200000 |
Внутрішній борг, всього: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200000 |
у тому числі внутрішній борг відповідно до укладених кредитних договорів, емісії облігацій місцевих позик: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300000 |
Зовнішній борг, всього: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300000 |
у тому числі зовнішній борг відповідно до укладених кредитних договорів, емісії облігацій місцевих позик: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
РАЗОМ у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
у тому числі разом за місцевим боргом відповідно до укладених кредитних договорів, емісії облігацій місцевих позик |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 5 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
Показники |
|
||||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
(грн) |
|
||
|
|
№ з/п |
Найменування показника |
Код валюти |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
|
|
|
І. Надання місцевих гарантій |
|
||||||||
|
|
1 |
Обсяг надання внутрішніх гарантій: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Обсяг надання зовнішніх гарантій: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
РАЗОМ за розділом І у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ. Обсяг гарантійних зобов’язань |
|
||||||||
|
|
1 |
Платежі, пов’язані з виконанням гарантійних зобов’язань Автономної Республіки Крим, обласної ради, міської, селищної чи сільської територіальної громади, всього |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.1 |
у тому числі платежі, пов’язані з виконанням гарантійних зобов’язань Автономної Республіки Крим,обласної ради, міської, селищної чи сільської територіальної громади відповідно до укладених правочинів щодо надання місцевих гарантій |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІIІ. Гарантований Автономною Республікою Крим, обласною радою, міською, селищною чи сільською територіальною громадою борг (на кінець періоду) |
|
||||||||
|
|
1 |
Внутрішній борг, всього: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.1 |
у тому числі внутрішній борг відповідно до укладених правочинів щодо надання місцевих гарантій |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Зовнішній борг, всього: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.1 |
у тому числі зовнішній борг відповідно до укладених правочинів щодо надання місцевих гарантій |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
в іноземній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
гривневий еквівалент іноземної валюти |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
РАЗОМ за розділом ІІІ у національній валюті |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
у тому числі разом за місцевим боргом відповідно до укладених правочинів щодо надання місцевих гарантій |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 6 |
|
||
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
ГРАНИЧНІ ПОКАЗНИКИ |
|
||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код відомчої класифікації |
Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
01 |
Старосілецька сільська рада, у тому числі: |
15 863 874 |
31 499 178 |
21 012 500 |
22 063 600 |
23 422 770 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
15 311 840 |
20 255 006 |
21 012 500 |
22 063 600 |
23 422 770 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
552 034 |
11 244 172 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
06 |
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старосілецької сільської ради, у тому числі: |
47 775 368 |
42 370 935 |
48 757 300 |
51 951 090 |
55 410 268 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
44 145 369 |
41 473 811 |
48 407 300 |
51 583 590 |
55 021 820 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
3 629 999 |
897 124 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
09 |
Служба у справах дітей Старосілецької сільської ради, у тому числі: |
550 950 |
828 258 |
843 000 |
885 150 |
935 050 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
550 950 |
828 258 |
843 000 |
885 150 |
935 050 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
37 |
Відділ фінансів Старосілецької сільської ради, у тому числі: |
3 727 015 |
4 253 475 |
1 571 000 |
1 643 610 |
1 729 900 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
1 173 015 |
3 827 475 |
1 571 000 |
1 643 610 |
1 729 900 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 554 000 |
426 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
УСЬОГО, у тому числі: |
67 917 207 |
78 951 846 |
72 183 800 |
76 543 450 |
81 497 988 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
61 181 174 |
66 384 550 |
71 833 800 |
76 175 950 |
81 109 540 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
6 736 033 |
12 567 296 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 7 |
|
||
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
ГРАНИЧНІ ПОКАЗНИКИ |
|
||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код |
Найменування показника |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
0100 |
Державне управління, у тому числі: |
12 427 109 |
16 630 403 |
17 409 800 |
18 280 290 |
19 321 750 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
12 190 945 |
16 630 403 |
17 409 800 |
18 280 290 |
19 321 750 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
236 164 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
1000 |
Освіта, у тому числі: |
44 974 296 |
39 449 675 |
45 766 730 |
48 810 960 |
52 092 618 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
41 625 698 |
38 552 551 |
45 416 730 |
48 443 460 |
51 704 170 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
3 348 598 |
897 124 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
3000 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення, у тому числі: |
2 537 528 |
2 744 136 |
2 717 000 |
2 852 850 |
3 114 820 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
2 256 127 |
2 744 136 |
2 717 000 |
2 852 850 |
3 114 820 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
281 401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
4000 |
Культура i мистецтво, у тому числі: |
1 711 402 |
1 971 400 |
2 069 970 |
2 173 500 |
2 296 000 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
1 711 402 |
1 971 400 |
2 069 970 |
2 173 500 |
2 296 000 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
6000 |
Житлово-комунальне господарство, у тому числі: |
1 398 439 |
12 735 000 |
2 141 000 |
2 248 525 |
2 377 500 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
1 396 569 |
2 335 000 |
2 141 000 |
2 248 525 |
2 377 500 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
1 870 |
10 400 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
7000 |
Економічна діяльність, у тому числі: |
1 682 182 |
1 844 172 |
1 200 000 |
1 260 000 |
1 331 800 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
1 488 182 |
1 000 000 |
1 200 000 |
1 260 000 |
1 331 800 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
194 000 |
844 172 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
8000 |
Інша діяльність, у тому числі: |
202 384 |
330 000 |
380 500 |
394 525 |
411 900 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
82 384 |
330 000 |
380 500 |
394 525 |
411 900 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
120 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9000 |
Міжбюджетні трансферти, у тому числі: |
2 983 867 |
3 247 060 |
498 800 |
522 800 |
551 600 |
|
|
|
X |
загальний фонд, у тому числі |
429 867 |
2 821 060 |
498 800 |
522 800 |
551 600 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
2 554 000 |
426 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
УСЬОГО, у тому числі: |
67 917 207 |
78 951 846 |
72 183 800 |
76 543 450 |
81 497 988 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
61 181 174 |
66 384 550 |
71 833 800 |
76 175 950 |
81 109 540 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
6 736 033 |
12 567 296 |
350 000 |
367 500 |
388 448 |
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 8 |
|
||
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
Граничні показники |
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код |
Найменування показника |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
|
Надання кредитів, у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
загальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
Кредитування (результат), у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
загальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 9 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
Обсяг публічних інвестицій на підготовку та реалізацію публічних інвестиційних проектів та програм |
|
|||||||||
|
|
публічних інвестицій з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Старосілецької сільської територіальної громади |
|
|||||||||
|
|
на 2026 - 2028 роки |
|
|||||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
||
|
|
№ з/п |
Код |
Галузь (сектор), |
Найменування документа стратегічного планування (програмного документа) |
Загальний обсяг публічних інвестицій в розрізі галузей (секторів) |
В тому числі за роками: |
|
||||
|
|
2024 рік(звіт) |
2025 рік(затверджено) |
2026 рік(план) |
2027 рік(план) |
2028 рік(план) |
|
|||||
|
|
1 |
06 |
Освіта і наука |
|
15 247 300 |
0 |
0 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
1.1 |
06 |
Модернізація інфраструктури їдалень, енергоефективність |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Х |
УСЬОГО |
Х |
Х |
15 247 300 |
0 |
0 |
2 600 000 |
3 300 000 |
9 347 300 |
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 10 |
|
||
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
ПОКАЗНИКИ |
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код Класифікації доходу бюджету/Код бюджету |
Найменування трансферту/ Найменування бюджету - надавача міжбюджетного трансферту |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
І. Трансферти до загального фонду бюджету |
|
||||||
|
|
41020100 |
Базова дотація |
4 231 600 |
8 186 800 |
8 384 500 |
9 386 300 |
15 935 600 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
4 231 600 |
8 186 800 |
8 384 500 |
9 386 300 |
15 935 600 |
|
|
|
41033300 |
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти |
316 219 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
316 219 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41033900 |
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам |
22 472 700 |
15 520 800 |
25 476 300 |
27 488 000 |
29 499 700 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
22 472 700 |
15 520 800 |
25 476 300 |
27 488 000 |
29 499 700 |
|
|
|
41035400 |
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами |
0 |
49 500 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
0 |
49 500 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41036000 |
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» |
0 |
422 700 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
0 |
422 700 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41036300 |
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення доплат педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти |
0 |
1 284 200 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
0 |
1 284 200 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41051200 |
Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
49 770 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
49 770 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41051400 |
Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
358 475 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
358 475 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41051700 |
Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду |
5 047 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
5 047 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
41059300 |
Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб та окремі заходи з підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
0 |
198 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
0 |
198 400 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
ІI. Трансферти до спеціального фонду бюджету |
|
||||||
|
|
41051100 |
Субвенція з місцевого бюджету за рахунок |
1 711 665 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
|
залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду |
|
|
|
|
|
|
|
|
9900000000 |
Державний бюджет України |
1 711 665 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
РАЗОМ за розділами І та ІІ, у тому числі: |
29 145 476 |
25 662 400 |
33 860 800 |
36 874 300 |
45 435 300 |
|
|
|
X |
загальний фонд |
27 433 811 |
25 662 400 |
33 860 800 |
36 874 300 |
45 435 300 |
|
|
|
X |
спеціальний фонд |
1 711 665 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 11 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
до Прогнозу бюджету |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
Старосілецької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки |
|
||
|
|
ПОКАЗНИКИ |
|
|||||||
|
|
0655600000 |
|
|
|
|
|
|
||
|
|
(код бюджету) |
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(грн) |
|
|
|
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюжету/Код бюджету |
Код Типової |
Найменування трансферту/ Найменування бюджету - отримувача міжбюджетного трансферту |
2024 рік (звіт) |
2025 рік (затверджено) |
2026 рік (план) |
2027 рік (план) |
2028 рік (план) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
|
|
І. Трансферти із загального фонду бюджету |
|
|||||||
|
|
3719770 |
9770 |
Інші субвенції з місцевого бюджету |
409 867 |
828 060 |
498 800 |
522 800 |
551 600 |
|
|
|
0610000000 |
|
Обласний бюджет Житомирської області |
43 718 |
44 160 |
18 800 |
18 800 |
18 800 |
|
|
|
0630820000 |
|
Районний бюджет Житомирського району |
337 000 |
200 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
0651200000 |
|
Бюджет Коростишівської міської територіальної громади |
29 149 |
583 900 |
480 000 |
504 000 |
532 800 |
|
|
|
3719800 |
9800 |
Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів |
20 000 |
1 993 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
|
Державний бюджет України |
20 000 |
1 993 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
ІI. Трансферти із спеціального фонду бюджету |
|
|||||||
|
|
3719770 |
9770 |
Інші субвенції з місцевого бюджету |
100 000 |
26 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
0610000000 |
|
Обласний бюджет Житомирської області |
100 000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
0651200000 |
|
Бюджет Коростишівської міської територіальної громади |
0 |
26 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
3719800 |
9800 |
Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів |
2 454 000 |
400 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
9900000000 |
|
Державний бюджет України |
2 454 000 |
400 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Х |
Х |
РАЗОМ за розділами І та ІІ, у тому числі: |
2 983 867 |
3 247 060 |
498 800 |
522 800 |
551 600 |
|
|
|
X |
X |
загальний фонд |
429 867 |
2 821 060 |
498 800 |
522 800 |
551 600 |
|
|
|
X |
X |
спеціальний фонд |
2 554 000 |
426 000 |
0 |
0 |
0 |
|