Дата: 05.04.2024 13:35

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки з метою передачі в оренду ТОВ «КЛМ ГРАНРЕСУРС» за цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, яка розташована за межами населеного пункту с. Кам’яний Брід Старосілецької сільської ради Житомирського району Житомирської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава для розробки ДПТ – рішення 31 сесії 8 скликання Старосілецької сільської ради № 878 від 19.05.2023 року.

Завдання на розроблення ДПТ укладено між сторонами від 09.02.2024, та додається до матеріалів проєкту містобудівної документації.

Замовник ДПТ – Старосілецька сільська рада.

Платник ДПТ – ТОВ «КЛМ ГРАНРЕСУРС».

Розробник ДПТ – ФОП Гнітецький Олександр Миколайович.

Підставою для розроблення ДПТ є укладений між Сторонами договір №1/2024 від 18 січня 2024 року.

Громадські слухання відбудуться 07.05.2024 року в приміщенні старостинського округу за адресою: Житомирська область Житомирський район село Кам’яний Брід вулиця Зарічна 8, об 11:00.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Всі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Звертаємо увагу, що пропозиції (зауваження) громадськості розглядатимуться лише у випадку надання підтвердних документів для забезпечення ідентифікації фізичної чи юридичної особи.

Оприлюднення ДПТ та прийом зауважень та пропозицій буде здійснюватися з 05.04.2024 року по 07.05.2024 року за адресою: Житомирська область Житомирський район село Кам’яний Брід вулиця Зарічна 8, приміщення старостинського округу (староста – Яворенко Тетяна Павлівна).

Також пропозиції (зауваження) можна надсилати за адресою – starosilci_kor@ukr.net.

Пропозиції та/або зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Проєкт документа державного планування (ДПТ) не потребує проведення транскордонних консультацій.

Матеріали проєкту містобудівної документації на місцевому рівні в повному обсязі відповідно до визначеного в установленому законом порядку складу та змісту можна знайти за посиланнями нижче.