Оголошення про конкурс на посаду керівника Козіївської гімназії Старосілецької сільської ради

Дата: 22.05.2023 14:23

Керуючись Законами України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту», наказом Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2018 року № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2018 року за №454/31906, рішенням 10 сесії Старосілецької сільської ради 8 скликання  від 17 червня 2021 року № 260 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Старосілецької сільської ради», рішенням  сесії Старосілецької сільської ради 31 сесії 8 скликання  від 19.05.2023 № 876 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Козіївської гімназії Старосілецької сільської ради Житомирської області», оголошується конкурс на  посаду  керівника закладу загальної середньої освіти Козіївської гімназії Старосілецької сільської ради:

Найменування і місце знаходження закладу освіти:

Козіївська гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області (далі – заклад загальної середньої освіти).

Адреса: 12522,  Житомирська область,  Житомирський район, с. Козіївка,  вул. Центральна, 33-а.

Найменування посади та умови праці:

Керівник Козіївської гімназії Старосілецької сільської ради Житомирської області.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії, що встановлюються відповідно до вимог законодавства у галузі освіти.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Старосілецької сільської ради, затвердженого рішенням 10 сесії Старосілецької сільської  ради 8 скликання від 17 червня 2021 року № 260.

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної ) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється відділом освіти, культури, молоді та спорту Старосілецької сільської ради з 22.05.2023 по 20.06.2023 включно до 17.00 за адресою: с. Старосільці, вул. Шевченка, 20-А.

Дата та місце конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість.

Початок конкурсного відбору 29.06.2023 року за адресою с. Старосільці, вул. Шевченка , 20-А.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

30.06.2023 –  оприлюднення результатів конкурсного відбору (протягом 2 робочих днів після завершення конкурсного відбору)

1. Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Атаманова Олена Костянтинівна, 068-302-62-50

E-mail: osvitavidstarosilci@ukr.net