До уваги жителів Старосілецької сільської ради, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС!

Дата: 31.03.2023 16:03

27 березня 2023 року  в приміщенні Старосілецької сільської ради відбувся конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – жителів Старосілецької сільської ради.

За результатами проведення конкурсу визначено переможця, а саме: фізичну  особу – підприємця Шиманську Ірину Вікторівну (мережа аптек ІРФАРМ).

Жителі Старосілецької сільської ради, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС можуть скористатися пільговим медичним забезпеченням. Для того, щоб отримати пільгові медикаменти потрібно:

1. Звернутися до сімейного лікаря, з яким укладено декларацію для отримання рецепту на відпуск ліків.

2. Звернутися до «Аптеки №2» (мережа аптек ІРФАРМ), яка знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Реміснича, 2 і отримати ліки.