Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 4,0000 га, кадастровий номер 1822582400:04:000:0082 для ведення особистого селянського господарства, з метою зміни цільового призначен

Дата: 10.02.2023 14:16

СТАРОСІЛЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12515 с. Старосільці Житомирського району

Житомирської обл.

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 4,0000 га, кадастровий номер 1822582400:04:000:0082 для ведення особистого селянського господарства, з метою зміни цільового призначення на 11.01 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами» та звіту про стратегічну екологічну оцінку та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

На виконання Закону України № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», Старосілецька сільська рада Житомирського району Житомирської області оприлюднює проєкт містобудівної документації та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

«Детальний план території земельної ділянки площею 4,0000 га, кадастровий номер 1822582400:04:000:0082 для ведення особистого селянського господарства, з метою зміни цільового призначення на 11.01 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами» та звіт про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища».

Детальний план території (ДПТ) – містобудівна документація місцевого рівня, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Підставою для розробки є рішення двадцять другої сесії восьмого скликання Старосілецької сільської ради від 24.06.2022 691 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр..Грищенко С. М.».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Старосілецька сільська рада Житомирського району Житомирської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

• дата початку та строки здійснення процедури

громадське обговорення починається з 10.02.2023 по 09.03.2023 включно.

• способи участі громадськості:

зауваження та пропозиції подаються у письмовому та електронному вигляді.

• дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

10.03.2023 р, 15:00, приміщення Кам’янобрідського старостинського округу Старосілецької сільської ради.

• орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку

Кам’янобрідський старостинський округ Старосілецької сільської ради Житомирського району Житомирської області, 12511, Житомирська обл., Житомирський р-н (раніше-Коростишівський), с. Кам’яний Брід, вул. Зарічна, 8.

• орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Кам’янобрідський старостинський округ Старосілецької сільської ради Житомирського району Житомирської області, 12511, Житомирська обл., Житомирський р-н (раніше-Коростишівський), с. Кам’яний Брід, вул. Зарічна, 8, електронна адреса: starosilci_kor@ukr.net.

Строки подання зауважень та пропозицій: з 10.02.2023 по 09.03.2023 включно.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Відсутня

Місце розміщення містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку : Кам’янобрідський старостинський округ Старосілецької сільської ради Житомирського району Житомирської області, 12511, Житомирська обл., Житомирський р-н (раніше-Коростишівський), с. Кам’яний Брід, вул. Зарічна, 8

Сільський голова              /підпис існує/                 Олег КУЦАКІВСЬКИЙ