Старосілецька сільська рада оголошує конкурс на визначення переможців серед аптечних установ та стоматологічних закладів громади, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 16.02.2022 11:26

Відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради від 18.05.2021 №65 конкурсна комісії виконавчого комітету Старосілецької сільської ради оголошує конкурс у 2022 році на визначення переможців серед  аптечних установ та стоматологічних закладів громади, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – жителів Старосілецької сільської ради.

Види послуг, що пропонуються:

- забезпечення безплатними ліками громадян відповідно до статей 20-22, 24, 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за місцем їх реєстрації;

- надання пільг постраждалим громадянам, віднесеним до категорії 1, 2, 3, та потерпілим дітям за місцем їх реєстрації на безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України).

Претенденти подають наступні, завірені печаткою суб’єкта господарювання, документи:

- заяву на участь у конкурсі, за встановленою формою;

- копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;

- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

- відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;

- відомості про кваліфікацію персоналу;

- відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

Документи на участь в конкурсі приймаються до 9-30 год. 26 лютого 2022 року за адресою: с. Старосільці, вул. Шевченка, 20-А. Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати за тел. 096 059 95 66

Конкурс відбудеться 26 лютого 2022 о 11-00 год. за адресою:

с.Старосільці, вул. Шевченка, 20-А. зал засідань сільської ради, 2-й поверх.