Старосілецька сільська громада

Житомирська область, Житомирський район

Оголошується конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Старосілецької сільської територіальної громади на депозитних рахунках у 2022 році

Дата: 14.02.2022 11:39
Кількість переглядів: 6606

Відповідно до абзацу другого частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України, Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 6 зі змінами, статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення Старосілецької сільської  ради від 16.12.2021 року № 547 “Про бюджет Старосілецької сільської  територіальної громади на 2022 рік” Відділ фінансів Старосілецької сільської   ради оголошує проведення конкурсу серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Старосілецької сільської  територіальної громади на депозитних рахунках у 2022 році.

1. У конкурсі можуть брати участь банки, філії (відділення) (далі – банки), за умови якщо:

– держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів;

– протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемного або неплатоспроможного.

2. Конкурс проводиться при наявності не менше двох пропозицій банків, які прийняті до розгляду.

3. Розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади здійснюється в обсягах фактично вільних залишків коштів загального та спеціального фондів бюджету громади.

4. Учасник конкурсу повинен надати комісії з проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади на депозитних рахунках заяву на участь у конкурсі, яка повинна містити пропозиції щодо:

– терміну повернення коштів на рахунок  бюджету громади;

– незнижувального залишку на депозитному рахунку;

– умови сплати процентів та періодичність їх сплати.

5. Обов’язковими умовами при укладені договору банківського вкладу (депозиту) між Відділом фінансів  Старосілецької сільської  ради і банком є:

– можливість постійного поповнення вкладу;

– права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу вкладника відповідно до потреби у фінансуванні видатків;

–заборона безспірного списання банком коштів із вкладного (депозитного) рахунку;

– у разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки сільського бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках, банк несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1% від суми затримки (до п’яти календарних днів) повернення вкладів або процентів на вклад. Якщо строк затримки складає більше п’яти календарних днів, банк сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день затримки.

6.Тимчасово вільні кошти можуть розміщуватись на вкладних (депозитних) рахунках у банках лише у межах поточного бюджетного періоду та повинні бути повернуті на рахунки бюджету, з яких вони перераховувалися, не пізніше ніж за 10 днів до закінчення такого бюджетного періоду.

7. У депозитному договорі з банком – переможцем конкурсу мають бути враховані і інші вимоги, визначені Порядком розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011p. N 6 (зі змінами).

8. Пропозиції подаються в запечатаному конверті до 16-00 год. 18.02.2022 року за адресою вул. Шевченка, 20-А  Старосілецької сільської  ради. Контактний телефон 096 059 95 66. На конверті з пропозицією необхідно вказати: “Відкрити на конкурсному засіданні.”

9. Конкурс пропозицій відбудеться протягом п’яти робочих днів з дати закінчення строку за адресою вул. Шевченка, 20-А.

10. Конкурсна комісія має право вносити пропозиції банкам щодо збільшення процентної ставки за вкладом (депозитом).

11. Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

12. Конкурсна комісія має право звертатися до банків, які подали пропозиції, за роз’ясненнями та наданням додаткової інформації.

13. Використання відомостей, що містяться у пропозиціях банків, здійснюється з додержанням вимог законодавства.

14. Інформація, що стосується розгляду, пояснення, оцінки та порівняння пропозицій, є конфіденційною.

15. Учасник має право відізвати свою заяву на участь у конкурсі до встановленого терміну проведення конкурсу, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

16. Переможця серед банків, які надали заяву на участь у конкурсі з конкурсними пропозиціями, визначає конкурсна комісія з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь