Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 16.10.2020 11:55

засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

для здійснення  експертної грошової оцінки земельних ділянок

с. Старосільці                                                                                          12.10.2020 р.

приміщення сільської ради                                                                     10.00

Присутні:

Голова комісії                                                     -    Назарівська В.М.

Секретар комісії                                                 -    Бодя О.П.

Члени комісії:                                                      -    Ляшенко О.М.

• Фаренюк О.В.
  • Авраменко С.М.

Засідання веде голова комісії Назарівська В.М.

Порядок денний:

1. Про визнання переможця у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: с. Старосільці вул. 40 річчя Перемоги, 54 (за межами населеного пункту)

З питання порядку денного слухали інформацію Назарівської В.М., яка повідомила, що на конкурс подали документи два претенденти:

- Приватна фірма “ЮрЕкс” “Юридична консультація та майнова експертиза”

- ФОП Грибинюк Валентин Михайлович

Умови конкурсу:

Земельна ділянка площею 0,1500 га призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, кадастровий номер 1822586700:02:000:0450.

Перелік документів, які подаються на розгляд комісії: заява на участь у конкурсі, згода на обробку персональних даних, копії установчих документів, кваліфікаційних документів оцінювачів, копії сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, а також інформацію про кількість складених учасником звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок за попередні 24 місяці.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт.

На конкурс подали документи два претенденти :

- Приватна фірма “ЮрЕкс” “Юридична консультація та майнова експертиза”, юридична адреса м. Житомир, вул. Перемоги, 11 к. 3. Ціна конкурсної пропозиції – 5434,00 грн. Термін виконання робіт - 5 (п`ять) календарних днів. Відповідно поданої інформації - виконано 102 звіти з експертної грошової оцінки та 100 рецензій за попередні 24 місяці.

- ФОП Грибинюк Валентин Михайлович, юридична адреса м.Житомир, вул. В. Бердичівська, 87 к. 27. Ціна конкурсної пропозиції - 6500,00грн. Термін виконання робіт - 10 (десять) календарних днів. Відповідно поданої інформації - виконано 25 звітів з експертної грошової оцінки за попередні 24 місяці.

2. Комісія вирішила:

2.1. визнати конкурс таким, що  відбувся;

2.2. визнати переможцем конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності - Приватна фірма “ЮрЕкс” “Юридична консультація та майнова експертиза”.

2.3. рекомендувати сільському голові укласти договір на виконання послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по                  с. Старосільці вул. 40 річчя Перемоги, 54 (за межами населеного пункту), з Приватною фірмою “ЮрЕкс” “Юридична консультація та майнова експертиза”.

Відомість підсумків голосування  додається.

Голова комісії                                                                        В.М. Назарівська

Секретар комісії                                                                    О.П. Бодя

Члени комісії:                                                                                  О.М. Ляшенко

О.В. Фаренюк

С.М. Авраменко

Додаток до протоколу № 2 від 12.10.2020 р.

Відомість підсумків голосування

Об'єкт оцінки — земельна ділянка, яка розташована за адресою:

с. Старосільці вул. 40 річчя Перемоги, 54 (за межами населеного пункту)

Учасники конкурсу

Кількість голосів

«за»

«проти»

1

Приватна фірма “ЮрЕкс” “Юридична консультація та майнова експертиза”

5

0